3047 ONICE GREEN PAKISTANO VC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3047 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 1 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 125cm / 49inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 200kg |
| Block | 3047 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 125cm / 49inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1795kg |
| Block | 3047 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 125cm / 49inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1795kg |
| Block | 3047 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 4 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 125cm / 49inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1595kg |
| Block | 3047 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 5 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 125cm / 49inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1395kg |